Metropol Proje Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2000′ li yıllardan başlayan dönemin tercihlerine ve koşullarına göre gerek yurt içi, gerekse yurt dışında çok önemli projelerde proje yöneticiliği yaptı. 2009 yılından sonra hızla yükselişe geçerek bugün mali çevrelerde aynı zamanda planlama ve üretim konusunda yükselen bir değer haline gelmiştir. 2011 yılında kendine çizdiği kentsel dönüşüm haritasında bir çok projeye imza attı.

VİZYON
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yasam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yasam pratiğine aktarmak.

MİSYON
İnsanın ilk cağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ye modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. – öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. – Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insani geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

BAŞKANIN MESAJI

Sizlere kusursuz hizmetler sunmak için buradayız
Güzel bir geleceğe, iyiye ve başarıya olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu ki; şirketimizden gelen bilgi, tecrübe ve gücümüz ışığında şirketimizi kurduk. İstanbul’un değişim-dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlama misyonumuzu üstlenerek katma değer sağlayan yatırımlara odaklandık
Bu misyon doğrultusunda verdiğimiz sözlerin arkasında durarak sektörde onlarca konut, iş yeri merkezi, villa, rezidans inşa ettik. İstikrar yükselişimizle sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektöre( anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde takip edilmeye devam edeceğiz. metropol Proje Yapı olarak; bilgi, birikim ve deneyimimizle; ortak bir güce sahip olup, siz değerli dostlarımız ile beraber zirveye çıkmayı hedefliyoruz…

VEDAT UĞUR